LEDISON ™


ТОРГОВА МАРКА "LEDISON"
Продукція від провідних виробників світлодіодних світильників для промислового та побутового освітлення.

   LEDISON – український бренд освітлення, офіційно зареєстрований у 2014 році. Продукція LEDISON популярна та улюблена багатьма українцями завдяки постійному розвитку та вдосконаленню модельного ряду, використанню передових технологій та комплектуючих, високій якості та доступній ціновій політиці, кваліфікованій сервісній підтримці клієнтів.
   Світлодіодні світильники торгової марки "LEDISON" відповідають класу енергоефективності "A++" та вище. Порівняно з люмінесцентними та ртутними лампами, використання світлодіодних світильників дозволяє щомісяця економити понад 60% коштів на оплату за спожиту електроенергію.
   Вся продукція торгової марки «LEDISON» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015, що свідчить про постійну підтримку високого рівня якості продукції згідно з усіма вимогами Європейського Союзу та стандартами УкрСЕПРО.
   Протягом усього часу свого існування ми постійно працюємо над удосконаленням асортименту. Сьогодні наша продукція здатна задовольнити будь-які вимоги споживачів щодо модернізації систем освітлення та впровадження енергозберігаючих технологій.


   Made on
   Tilda