LEDISON ™
Наша компанія бере активну участь у торгах через систему ПРОЗОРРО та замінила освітлення у більш ніж 200 школах та садках міста Києва та області.

З новими світильниками серії LEDISON B66 та LEDISON B36 класи сяють у новому світлі. Рівномірно розставлені освітлювальні прилади на стелі забезпечують яскраве та рівномірне освітлення горизонтальних та вертикальних поверхонь – основа для оптимальних умов перегляду та навчання. Вплив світла на людину незаперечний, тому якість освітлення стає дедалі важливішою. Правильне світло у школах сприяє багатьом аспектам рівня навчання, яким раніше приділялося менше уваги при проектуванні освітлення: здатність до навчання, концентрація уваги, здоров'я. Завдяки заміні освітлення учні нині навчаються у кращих умовах: світло не мерехтить, освітлення на столах налаштоване правильно, а освітлення абсолютно рівномірне через матовий розсіювач. Приємна атмосфера для навчання.

Встановлений світильник – LEDISON B66-3340-B2K. Світловий потік 3300 люмен на метр та нейтральне світло 4000 K – ідеальний для освітлення у класних кімнатах. Світильники монтувалися за допомогою рамки 600х600 для накладного монтажу.

У сфері освіти вже давно потрібно замінити стару систему з люмінесцентними лампами T8, ця технологія застаріла, і вимоги до освітлення в класних кімнатах більше не виконуються. Вже недостатньо того, що освітлення дає лише світло – не менш важливі якість світла, економічна ефективність та екологічні показники. Перевагу віддали світильнику LEDISON B66 та LEDISON B36. Порівняно зі світильниками з люмінесцентними лампами T8, він має більшу ефективність, пропонує набагато краще, абсолютно однорідне світло і, завдяки світлодіодній технології, значно довший термін служби, понад 50 000 годин. Це знижує споживання електроенергії та знижує експлуатаційні витрати. Іншим чинником, що впливає на екологічні властивості, є також компоненти, у тому числі створені світильники: проти «старим T8» ніякі шкідливі речовини, такі як ртуть, гази тощо. буд., не використовуються у новому світильнику.
Made on
Tilda