LEDISON ™
ФУРШЕТ
Енергосервісний контракт (ЕСКО) – вибір мережі продовольчих супермаркетів Фуршет
ФУРШЕТ
Енергосервісний контракт (ЕСКО) – вибір мережі продовольчих супермаркетів Фуршет
ФУРШЕТ
Енергосервісний контракт (ЕСКО) – вибір мережі продовольчих супермаркетів Фуршет
Для будь-якого підприємства, від супермаркету до заводу, що працює 14-16 годин на добу та більше, витрати на освітлення складають суттєву статтю витрат. У міру зростання вартості електроенергії все більше компаній вибирають шлях заміни застарілого люмінесцентного освітлення на більш ефективне світлодіодне (LED).

Для оновлення ситсеми освітлення підприємству доводиться шукати джерела фінансування, якими можуть бути кошти акціонерів, оборотні кошти чи банківський кредит.

Мережа продовольчих супермаркетів Фуршет обрала інший шлях: енергосервісний контракт із нашою компанією. Така практика широко застосовується в Америці та Європі. Завдяки ЕСКО, підприємство замінює освітлювальне обладнання, не перевищуючи статті витрат на електроенергію у власному бюджеті.

У 2017 році мережа супермаркетів Фуршет почала здійснювати масштабну програму модернізації супермаркетів. У контексті освітлення Фуршет ставив перед собою два завдання:

1. Підвищити рівень освітленості магазинів.
2. Зменшити витрати на електроенергію.

Після підписання контракту ми розробили программу по заміні освітлення яка задовольняла потреби клієнта і замінили освітлювальне обладнання більш ніж у 60 магазинах по всій території України.

В результаті по всій мережі:

1. Освітленість магазинів зросла на 30-40%.
2. Витрати на електроенергію скоротилися в 3 - 3.8 рази.

Встановлено світильники серії LEDISON B36. Світильники монтувалися як у підвісні стелі типу Армстронг, так і під накладний монтаж на профільні системи та стелю.
Made on
Tilda